Izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije 24.kolovoza 2020 - U Međimurskoj županiji jedna osoba pozitivna na COVID 19 virus

Datum objave: 24. kolovoza 2020.

Od 31 jučer uzetog uzorka u ZZJZ Međimurske županije 30 uzoraka je negativno, jedan uzorak je pozitivan. Danas je, do 11h testirano 68 osoba i uzorci su u obradi.
Do sada je ukupno izvršeno 3054 testiranja na COVID 19 virus. Trenutno je aktivnih 31 pozitivnih na SARS-CoV-2 virus, a 246 osoba je u samoizolaciji (pozitivni na COVID 19 virus i njihovi kontakti).

Stožer civilne zaštite Međimurske županije poziva građane na dosljedno poštivanje svih propisanih mjera HZJZ.