Priopćenje Stožera Civilne zaštite Međimurske županije 22.kolovoza 2020. - U Međimurskoj županiji 2 nova slučaja pozitivna na COVID 19 virus

Datum objave: 22. kolovoza 2020.

Od 85 jučer uzetih uzoraka u ZZJZ Međimurske županije, 83 nalaza su negativna, a 2 pozitivna. Danas su do 11h testirane 83 osobe i uzorci su u obradi.
Do sada je ukupno izvršeno 2955 testiranja na COVID 19 virus. Trenutno je aktivnih 26 pozitivnih na SARS-CoV-2 virus, a 231 osoba je u samoizolaciji (pozitivni na COVID 19 virus i njihovi kontakti).

Stožer civilne zaštite Međimurske županije poziva građane na dosljedno poštivanje svih propisanih mjera HZJZ.