Obavijest Stožera CZMŽ – nema novooboljelih na području Međimurske županije

Datum objave: 22. srpnja 2020.

U srijedu, 22. srpnja 2020 godine do 11:00 sati uzeto je 48 uzorka, a svi do sada obrađeni nalazi su negativni.
 U protekla 24 sata, do 11 h, Zavod za javno zdravstvo Međimurske županije uzeo je 48 uzoraka i svi do sada obrađeni uzorci su negativni. Od 25.veljače 2020. uzeto je ukupno 1902 uzorka.
Međimurska županija je i nadalje jedina hrvatska županija bez oboljelih od COVID 19 virusa te epidemiološka situacija može biti ocijenjena kao iznimno povoljna.

Stožer CZ Međimurske županije i dalje poziva građane na dosljedno pridržavanje svih propisanih epidemioloških mjera.