POZIV HRVATSKIM BRANITELJIMA

Datum objave: 24. rujna 2018.

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ u suradnji s Ministarstvom hrvatskih branitelja prikuplja informacije o hrvatskim braniteljima kojima je potrebno pružanje usluga u kući u obavljanju svakodnevnih životnih aktivnosti, kako bi se iste usluge u dogledno vrijeme organizirale.
Uvjeti za korisnike usluga u kući u obavljanju svakodnevnih životnih aktivnosti su:
- da je hrvatski branitelj
- da je s područja Varaždinske ili Međimurske županije
- da nije korisnik u projektu „Zaželi“
- da ne može samostalno obavljati kućanske poslove i/ili
- da ne može samostalno čistiti stambeni prostor i/ili
- da ne može samostalno i dostatno održavati osobnu higijenu i/ili
- da ne može samostalno pripremati obroke i/ili
- da ne može samostalno odlaziti u trgovinu/ljekarnu/tržnicu i sl. i/ili
- da ne može samostalno obavljati fizičke poslove (npr. cijepanje drva, održavanje okućnice) i/ili
- da mu je potrebna usluga prijevoza i pratnje u uključivanju u društvene aktivnosti te usluga prijevoza i pratnje u svrhu obavljanja liječničkih pregleda, terapija i kontrola
Pozivamo hrvatske branitelje s područja Varaždinske i Međimurske županije kojima je potrebna usluga u kući u obavljanju svakodnevnih životnih aktivnosti da se do 15. listopada 2018. jave u Udrugu veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ ili na kontakte: