Radionica komunikacijske vještine

Datum objave: 24. kolovoza 2018.

...u okviru projekt Povećanje efikasnosti i održivosti rada gospodarsko-socijalnih vijeća Bjelovarsko-bilogorske županije, Međimurske županije i Varaždinske županije

Radionica će se održati
28. kolovoza (utorak) 2018. godine, s početkom u 09,00 sati u zgradi Scheier, Matice hrvatske 2, u Čakovcu.

Radionicu „Komunikacijske vještine“ održat će prof. dr. sc. Goran Bubaš, Fakultet organizacije i informatike, Sveučilište u Zagrebu.
Namijenjena je članovima gospodarsko-socijalnih vijeća Bjelovarsko- bilogorske, Međimurske i Varaždinske županije, članovima Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama Hrvatske, poduzetnicima, članovima sindikata, predstavnicima lokalne samouprave i dr.. Organizira se u sklopu projekta „Povećanje efikasnosti i održivosti rada gospodarsko-socijalnih vijeća Bjelovarsko-bilogorske županije, Međimurske županije i Varaždinske županije“, kojega provodi Bjelovarsko-bilogorska županija u partnerstvu s Međimurskom županijom, Varaždinskom županijom i Nezavisnim sindikatom zaposlenih u srednjim školama Hrvatske.
Ovaj projekt ima za cilj unaprijediti kakvoću socijalnog dijaloga kroz razvoj i jačanje administrativnih i stručnih sposobnosti socijalnih partnera.
Gospodarsko-socijalno vijeće u Međimurskoj županiji