NATJEČAJ "Sastavljanje i ažuriranje planova za razvoj jedinica lokalne samouprave"

Datum objave: 28. ožujka 2017.
Ministarstvo poljoprivrede i Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavljuje natječaj za provedbu podmjere 7.1. "Sastavljanje i ažuriranje planova za razvoj općina i sela u ruralnim područjima i njihovih temeljnih usluga te planova zaštite i upravljanja koji se odnose na lokalitete Natura 2000 i druga područja visoke prirodne vrijednosti" - provedba tipa operacije 7.1.1. "Sastavljanje i ažuriranje planova za razvoj jedinica lokalne samouprave".
Prihvatljivi korisnici
  • Općine,
  • Gradovi s najviše 10.000 stanovnika.

Prihvatljivi projekti/operacije

• Izrada ili Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja općine ili grada,
  • Izrada ili Izmjena i dopuna Strateškog razvojnog programa općine ili grada i
  • Izrada ili Izmjena i dopuna Strateških planova razvoja pojedinih gospodarskih sektora na području općine/grada koji je prijavitelj.

Potpora za predmetni natječaj iznosi 100%, između 5.000,00 i 70.000,00 eura. Zahtjevi za potporu mogu se početi popunjavati i podnositi u AGRONET-u od 01. lipnja 2017. godine do 28. srpnja 2017. godine.
Izvor: http://www.strukturnifondovi.hr/natjecaji/1384