Otvorene prijave za nagrade RegioStars za 2017.

Datum objave: 17. veljače 2017.

RegioStars nagrade su godišnje natjecanje koje raspisuje Glavna uprava za regionalnu i urbanu politiku Europske komisije s ciljem pronalaska najinspirativnijih i najinovativnijih europskih projekta sufinanciranih putem kohezijske politike EU-a.

Finalisti, odabrani od strane neovisnog žirija, bit će pozvani na svečanost dodjele RegioStars nagrada, koja će se održati u utorak, 10. listopada 2017.g. tijekom Europskog tjedna regija i gradova 2017.g.

Kategorije nagrada su:
1. Pametna specijalizacija u inovaciji malih i srednjih poduzetnika
2. Energetska unija: klimatska akcija
3. Osnaživanje žena i aktivna uključenost
4. Edukacije i osposobljavanja
5. CityStars: Gradovi u digitalnoj tranziciji

Više informacija o RegioStars nagradi za 2017. godinu možete pronaći ovdje.

Vodič za kandidate na engleskom jeziku preuzmite ovdje.

Obrazac za prijavu na engleskom jeziku preuzmite ovdje.

Prijave svoje projekte do 10. travnja 2017. godine, a više informacija o RegioStars nagradi za 2017. godinu možete pronaći ovdje.

Izvor: strukturnifondovi.hr

Photocredit: © European Union, 2017