Održani sportski susreti Saveza udruga umirovljenika Međimurja

Datum objave: 24. listopada 2015.

Savez udruga umirovljenika i starijih osoba Međimurske županije održao je, u petak 23. listopada 2015. godine, tradicionalne sportske susrete u Gornjoj Dubravi. Prilika je to za međusobno druženje koje je i ovoga puta obilovalo osmijehom, zajedništvom, sportskim nadmetanjima ali i zabavom do sitnih sati.
Oko 150 ljudi iz brojnih udruga diljem Međimurja odmjerilo je snage u pet disciplina, u pikadu, visećoj kuglani, šahu, gađanju zračnom puškom i kartanju bele.
„Puno nam znače ovi dani, sretniji smo i osjećamo se mlađima a i pobjednički pehar daje motivaciju članovima Udruge“ – istaknuo je predsjednik Saveza Jožef Pfeiffer.
Sportske susrete otvorio je župan Međimurske županije Matija Posavec koji, pozdravivši brojne umirovljenike, je nanovo pokazao izraz poštovanja koje Županija njeguje prema osobama treće životne dobi.
Kako su se umirovljenici provodili ovoga vikenda pogledajte u našoj fotogaleriji.