Završena tradicionalna prodaja katruža

Datum objave: 22. svibnja 2013.
SAM_1466m
Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ u subotu  18.  svibnja 2013. godine  organizirala je   tradicionalnu akciju prodaje katruža.

Katruže su  se   prodavale u  Čakovcu, Prelogu, Murskom Središću i Belici.

U Čakovcu  su se  uz  aktiviste „Katruže“ akciji priključili   članovi Kulturno-umjetničkog društva „Mačkovec“  te  učenici i djelatnici  OŠ „Vladimir Nazor“ Pribislavec. Prodajom katruže i donacijama prikupljeno je  3.525,00 kuna.
U Prelogu   su  članice   udruge „Priločko srce“ iz Preloga  prodajom katruže , suvenira i knjiga Ljubice Fleten   prikupile  ukupno 6.012,00 kuna.

U  Belici  su   katruže prodavale  članice Udruge žena Općine Belica  i  prikupile  2.100,00 kuna.
Katruže i suvenire   u  gradu Mursko Središće   prodavale su  članice Društva žena Mursko Središća. Prodajom su prikupile  1.915,00 kuna.

Ukupno je prikupljeno 13.552,00 kune.

Zahvaljujemo svima  koji su  poklonili ili kupili katruže, te svima koji su se uključili u provođenje akcije. Međimurci su i ovaj put pokazali  svoju humanost i dobrotu i pomogli onima  kojima je to najpotrebnije, bolesnima.

{gallery}2013galerije/Svibanj_2013/katruza{/gallery}