Temeljem članka 6. Poslovnika o radu Kolegija gradonačelnika i načelnika općina u Međimurskoj županiji
s a z i v a m
29. SJEDNICU KOLEGIJA GRADONAČELNIKA I
NAČELNIKA OPĆINA U MEĐIMURSKOJ ŽUPANIJI
za utorak 13. 11. 2012. godine s početkom u 9,00 sati
Sjednica će se održati u velikoj vijećnici Međimurske županije, R. Boškovića 2, Čakovec.
Za sjednicu predlažem sljedeći
D N E V N I   R E D
1. Pomoć stradalom stanovništvu na poplavljenom području u Pušćinama
– Izvjestitelji su: Ivan Perhoč, župan i Mladen Horvat, načelnik Općine Nedelišće
2. Informacija o Sporazumu o sufinanciranju troškova hitnog zbrinjavanja pacijenata s akutnim infarktom koji imaju prebivalište na području Međimurske županije za razdoblje od listopada do prosinca 2012. godine
– Izvjestitelji su: Ivan Perhoč, župan, Lidija Bijelić, dr. med., pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu zaštitu i nacionalne manjine Međimurske županije i mr. sc. Mirela Štefe, dr. md., ravnateljica Zavoda za hitnu medicinu Međimurske županije
3. Informacije, pitanja i prijedlozi

Temeljem članka 6. Poslovnika o radu Kolegija gradonačelnika i načelnika općina u Međimurskoj županiji

s a z i v a m
29. SJEDNICU KOLEGIJA GRADONAČELNIKA I NAČELNIKA OPĆINA U MEĐIMURSKOJ ŽUPANIJI

za utorak 13. 11. 2012. godine s početkom u 9,00 sati

Sjednica će se održati u velikoj vijećnici Međimurske županije, R. Boškovića 2, Čakovec.

Za sjednicu predlažem sljedeći
D N E V N I   R E D

1. Pomoć stradalom stanovništvu na poplavljenom području u Pušćinama- Izvjestitelji su: Ivan Perhoč, župan i Mladen Horvat, načelnik Općine Nedelišće

2. Informacija o Sporazumu o sufinanciranju troškova hitnog zbrinjavanja pacijenata s akutnim infarktom koji imaju prebivalište na području Međimurske županije za razdoblje od listopada do prosinca 2012. godine- Izvjestitelji su: Ivan Perhoč, župan, Lidija Bijelić, dr. med., pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu zaštitu i nacionalne manjine Međimurske županije i mr. sc. Mirela Štefe, dr. md., ravnateljica Zavoda za hitnu medicinu Međimurske županije

3. Informacije, pitanja i prijedlozi

ŽUPAN
Ivan Perhoč, v.r.