Kreativna radionica u Domu za starije i nemoćne osobe Čakovec

Datum objave: 20. rujna 2012.
Kreativna radionica u Domu za starije i nemoćne osobe Čakovec
U sklopu obilježavanja 2012. Europske godine aktivnog starenja i međugeneracijske solidarnosti održana je prva kreativna radionica za korisnike Doma za starije i nemoćne osobe Čakovec.
radovi_m

Idejni začetnik i pokrovitelj radionice je Međimurska županija, UO za gospodarstvo, promet i europske integracije, a stručni i volonterski doprinos u vođenju radionice nesebično je dala Sanja Tot, vlasnica čakovečke Hobby hižice.Sudionici radionice mogli su se upoznati sa salvetnom tehnikom na drvenoj podlozi.Za tjedan dana održati će se još jedna radionica sa sličnom tematikom kojoj se mogu priključiti svi zainteresirani umirovljenici korisnici Doma.

radionica2