5.0 °C
1027.0 hPa
30 %

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ i tradicionalna prodaja katruža

Datum objave: 22. svibnja 2012.

katruza_prodaja_2012m

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ u subotu 19. svibnja 2012. godine organizirala je   tradicionalnu akciju prodaje katruža.
Prodajom katruža  u Čakovcu je ostvaren prihod od  3.334,15 kuna i 12  EUR-a, u Prelogu je ostvaren prihod od 3.863 kune i 5 EUR-a , u Belici je prikupljeno 1.620,00 kuna , a u Murskom Središću 1.775,00 kuna.  Ukupno je prikupljeno 10.592,15  i 17 EUR-a .

Zahvaljujemo svima koju su  poklonili katruže za prodaju, te svima koji su kupnjom  cvijeta donirali sredstva i na taj način svojom humanošću i dobrotom  pomogli onima kojima je to najpotrebnije. Posebno zahvaljujemo aktivisticama i aktivistima udruge “Priločko srce“ iz Preloga, Udruzi žena Belica,  Društvu žena Mursko Središće , Društvu žena Peklenica , članicama i  članovi Kulturno-umjetničkog društva „Mačkovec“ te učenici i djelatnici  OŠ „Vladimir Nazor“ Pribislavec.  Zahvaljujemo i svima drugima  koji su na bilo koji način pomogli ovu akciju. 

Međimurska zaklada solidarnostiu „Katruža“ prošlog je tjedna održala svoju 114. sjednicu.  Dodijeljene su tri pomoći u iznosu od 8.000,00 kuna. Pomoći su dodijeljene podnositeljima zahtjeva- djeci  iz Savske Vesi i Nedelišća  za provođenje rehabilitacije terapijskog jahanja  u iznosu od po 3.000,00 kuna i podnositelju zahtjeva, djetetu  iz Preloga za provođenje rehabilitacije  ABBA terapijom u iznosu od 2.000,00 kuna.  Zaklada će, zahvaljujući dobrim ljudima, i dalje pružati pomoć u liječenju onima  kojima je ta pomoć potrebna.

{gallery}2012galerije/Svibanj_2012/katruza{/gallery}

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 29. siječnja 2022. - Danas do 13:30 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content