1.0 °C
1031.0 hPa
70 %

Župan i zamjenik primili FIlipa Udea

Datum objave: 24. siječnja 2012.

ude_nas
Bez obzira na rezultat koji će polučiti na Olimpijskim igrama u Londonu, Filip Ude ostat će jedan od najvećih sportaša u međimurskoj povijesti, te će mu županija organizirati dostojan doček. Naglasio je to župan Međimurske županije Ivan Perhoč prilikom prijema proslavljenog čakovečkog gimnastičara, upriličenog povodom njegova plasmana na Olimpijske igre.

Udea i njegov stručni tim primili su župan i zamjenik župana MŽ Matija Posavec,  koji su tom prilikom naglasili da je Ude jedan od rijetkih sportaša s našeg područja koji su uvijek naglašavali odakle dolaze. Unatoč financijskim teškoćama, Međimurska županija olimpijski je ciklus prije dvije godine izdvojila u proračunu te je pratila Filipove pripreme i natjecanja. Plasiranje u London rezultat je predanog rada i vizije koju imali su svi u gimnastičkom klubu, od samog Filipa do njegovih trenera, a u to se mogu ugledati neki drugi sportovi.

Ude je rekao da će na Olimpijadi dati sve od sebe, a da u sebi očekuje najbolji rezultat. Član stručnog tima, Mario Vukoja naglasio je da je ponovni plasman na OI dokaz da njegov uspjeh nije slučajnost već rezultat predanog rada. Na kraju, zahvalio se županiji na uloženim sredstvima preko financiranja Olimpijskog ciklusa.

{gallery}2012galerije/Sijecanj_2012/Ude{/gallery}

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content