5.9 °C
1027.0 hPa
20 %

Prva sjednica upravnog odbora Katruže u ovoj godini

Datum objave: 20. siječnja 2012.

katruza_LOGO

Upravni odbor Međimurske zaklade solidarnosti „Katruža“ održao je 19. siječnja 2012. godine  prvu  sjednicu u ovoj godini. Dodijeljene  su dvije pomoći  u  iznosu od cca.  21.066,00 kuna. Pomoći su dodijeljene podnositelju  zahtjeva - djetetu iz Svete Marije za provođenje rehabilitacije  terapeutskog jahanja u iznosu od 5.166,00 kuna  i podnositeljici zahtjeva iz Nedelišća za kupnju lijeka u iznosu od cca.15.900,00 kuna. Upravni odbor Međimurske zaklade solidarnosti „ Katruža“   zahvaljuje članovima   Hrvatskog društva „Međimurje“  iz Ontaria, Kanada na  uplaćenoj donaciji od 3.000 kanadskih dolara .

Zahvaljujemo   građanima, tvrtkama, ustanovama, udrugama , općinama i gradovima koji na bilo koji način  pomažu rad Zaklade te pozivamo sve koji su u mogućnosti,  da  uplatom članarine ili donacije  omoguće da i dalje možemo pomagati onima kojima je to najpotrebnije, bolesnima.  

MEĐIMURSKA ZAKLADA SOLIDARNOSTI „KATRUŽA“
Upravitelj Zaklade
Matija Posavec, dipl.ing.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 29. siječnja 2022. - Danas do 13:30 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content