6.1 °C
1026.0 hPa
20 %

Župan i zamjenik župana obišli službe koje su radile u novogodišnjoj noći

Datum objave: 2. siječnja 2012.
nova_nas
Kao i svake godine, župan Međimurske županije Ivan Perhoč i zamjenik župana Matija Posavec, u pratnji zamjenika gradonačelnika Grada Čakovca Zorana Vidovića obišli su djelatnike policije, Elektre Čakovec i rodilišta Županijske bolnice Čakovec.

Naime, dok je većina nas na raznim proslavama ispraćala staru i dočekivala novu godinu, oni su brinuli da se sve normalno funkcionira. Niti ove godine u novogodišnjoj noći nije rođeno niti jedno dijete, već se to dogodilo u poslijepodnevnim satima. Prva Međimurka u 2012. godini rođena je u 11 i 30. Majka se zove Klaudija Verteš Varga.

Što se tiče sigurnosti, noć je protekla mirno. Nije zabilježno niti jedno stradavanje od petardi, nije bilo težih prometnih nesreća niti znatnijeg remećenja javnog reda i mira. Mirnu noć bez intervencija proveli su i vatrogasci.

Župan, zamjenik i zamjenik gradonačelnika svima su uručili prigodne poklone zaželjevši im mirnu i sretnu 2012. godinu.

{gallery}2012galerije/Sijecanj_2012/Obilazak{/gallery}

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 29. siječnja 2022. - Danas do 13:30 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content