0.9 °C
1031.0 hPa
70 %

Župan Perhoč Međimurkama i Međimurcima čestitao Novu godinu

Datum objave: 31. prosinca 2011.

nova_nas
Povodom završetka stare i početka Nove godine, župan Međimurske županije Ivan Perhoč, građankama i građanima Međimurske županije uputio čestitku u kojoj stoji:

"Poštovane Međimurke i Međimurci!

Kraj godine prilika je da se osvrnemo na razdoblje iza nas, ali i da s nadom pogledamo u 2012. Godina koja je na izmaku velikoj većini nas bila je teška. Mnogi naši sugrađani ostali su bez posla, broji su oni su jedva spajali kraj s krajem, a mnoge tvrtke s područja županije unatoč kvaliteti, svoj posao ne mogu naplatiti.

Mi u županiji trudili smo se osiguravati normalno funkcioniranje sustava te vjerujem da smo uspjeli barem djelomično ublažiti srozavanje privatnog i općeg standarda. Trudili smo se da cijenu krize ravnomjerno rasporedimo na sve. Vodili smo pritom računa da nikome ne ugrozimo opstanak, te sam danas bez obzira na sve kritike, siguran da je najteže iza nas.

Na predstojeću 2012. godinu gledam s optimizmom. Međimurke i Međimurci uvijek su, kad je bilo teško znali zasukati rukave i osloniti se na vlastite snage. Upravo zato je Međimurje danas kraj u kojem su gospodarski pokazatelji uzlazni. Siguran sam da su ovi pozitivni trendovi početak razdoblja oporavka.

Kriza nas je naučila da se ne može nedogledno živjeti na dug, da se teško zarađeni novac mora ulagati samo u programe i projekte koje su od općeg interesa i koje stvaraju novu vrijednost. Mi u županijskoj upravi tako smo se ponašali od samog početka, a danas su ta načela prihvatili gotovo svi. Stoga sam siguran sam da povratka na staro više nema.

Građanke i građani Međimurja! Želim Vam mnogo uspjeha u sljedećoj godini, a prije svega svima mnogo zdravlja i osobnog probitka. Poduzetnicima želim mnogo uspješnih novih poslova, zaposlenima da na posao odlaze bez strepnje za plaću ili radno mjesto, najmlađima sretno i bezbrižno djetinjstvo, đacima i studentima uspjeh u učenju, umirovljenicima mirnu i dostojanstvenu starost. Želim da Međimurje i dalje bude kraj u kojem je lijepo raditi i živjeti!

ŽELIM VAM SRETNU I USPJEŠNU NOVU 2011. GODINU!"

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content