0.9 °C
1031.0 hPa
73 %

Župan zahvalio novinarima na korektnom i objektivnom izvještavanju

Datum objave: 29. prosinca 2011.
novinari_nas
Ovog je utorka u "Vinogradarstvu i podrumarstvu Tomšić" održan tradicionalni prijam i domjenak za novinare. Kao i svake godine, bila je to prilika da se županijski dužnosnici zahvale predstavnicima medija na praćenju tijekom cijele godine.

Kako je u prigodnom obraćanju istaknuo župan Međimurske županije Ivan Perhoč, svi mediji na području Međimurske županije rad Županije i županijskih službi prate objektivno i korektno, dajući pritom svojim čitateljima, slušateljima i gledateljima objektivnu informaciju.

Domjenak je održan u Sv. Urbanu zbog dodatne promocije ruralnih dijelova Međimurja koji imaju veliki turistički potencijal, ali i zbog podrške međimurskim vinarima koji godinama od naših vina stvaraju hrvatski i europski brand.

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content