1.7 °C
1031.0 hPa
70 %

Sveti Nikola darovao potrebitu djecu

Datum objave: 6. prosinca 2011.

Sveti_NikolaMeđimurska županija odlučila je djeci smještenoj u udomiteljskim obiteljima, kao i onima slabijeg materijalnog stanja uljepšati prosinačke blagdane. U suradnju s Hrvatskim željeznicama i Centrom za socijalnu skrb Čakovec  organiziran je posebni vlak koji je djecu s čakovečkog kolodvora odveo na kraću vožnju do Varaždina i natrag.

U vlaku Sveti Nikola darovao je djecu te se sa svakim zadržao u kraćem razgovoru i nezaobilaznom fotografiranju. Ovom akcijom bilo je obuhvaćeno 100-tinjak djece s cijelog područja Međimurske županije.


{gallery}2011galerije/Prosinac_2011/SVNikola{/gallery}

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content