-1.2 °C
1031.0 hPa
73 %

HELP PORTRAIT 2011 – Osmjeh za ljepši Božić

Datum objave: 5. prosinca 2011.
help_portrait_logo
Ove godine, točnije 10. prosinca 2011., Čakovec  po prvi put sudjeluje u globalnom Help – Portrait projektu koji osmislio je američki fotograf Jeremy Cowart sa željom da se fotografijom i nadasve dobrom voljom uljepša dan ljudima kojima je to najpotrebnije.  Projekt je uskoro izašao iz lokalnih okvira i proširio se na cijeli svijet, a treću godinu zaredom u njemu sudjeluju i hrvatski gradovi.

Sama ideja projekta nije puko poklanjanje fotografija, već interakcija, suosjećanje, pažnja, zajedništvo i nadasve ljudskost . Pokloniti nekome svoje vrijeme, osmijeh i provesti nekoliko lijepih sati s ljudima kojima će to značiti jako puno, prava je vrijednost Help – Portrait projekta.

U organizaciji Help – Portraita u Čakovcu sudjeluju Volonterski ured Međimurje, Regionalna razvojna agencija Međimurje REDEA d.o.o. i Tehnološko Inovacijski Centar Međimurje. Događanje će se održati

10. prosinca 2011. godine
u vremenu od 10,00 do 15,00 sati
u prostorima Tehnološko Inovacijskog Centra Međimurje
Bana Josipa Jelačića 22B, Čakovec

Ako ste fotograf, vizažist, frizer, volonter, donator pridružite se! Nije važno da li ste profesionalac ili amater. Važna je vaša volja i ljubav prema ljudima oko sebe, vaše vrijeme koje ćete im pokloniti. Fotografija koju ćete izraditi i pokloniti biti će lijepa i vrijedna uspomena onima kojima je pažnja potrebna i koje će ta fotografija podsjećati na jedna poseban dan ispunjen srećom i smijehom.
Javite nam se ukoliko želite sudjelovati u ovoj humanitarnoj akciji na službenoj stranici projekta;

http://community.help-portrait.com/group/help-portrait-cakovec

ili na Facebook stranicama Volonterskog ureda Međimurja;

http://www.facebook.com/volonterski.ured.medjimurja

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content