6.3 °C
1026.0 hPa
20 %

Poziv na informativno predavanje „Mogućnosti zapošljavanja u institucijama Europske unije“

Datum objave: 30. studenoga 2011.

HR_EU_sluzbeni_Približavanjem Republike Hrvatske članstvu u Europskoj uniji sve aktualnijim postaje pitanje zapošljavanja hrvatskih državljana u institucijama EU-a. Dokaz je tome i prvi natječaj za državljane RH koji predviđa zapošljavanje u institucijama na određeno vrijeme u svrhu pripreme proširenja, raspisan 2009. godine.

 

Slijedom navedenog, Varaždinska županija, u suradnji s Ministarstvom vanjskih poslova i europskih integracija RH, Međunarodnom organizacijom Frankofonije (OIF) te Upravom za europske poslove francuske Nacionalne škole za javnu upravu (ENA), sa zadovoljstvom Vas poziva na kraće informativno predavanje „Mogućnosti zapošljavanja u institucijama EU-a“koje će održati gđa Julie Leprêtre iz Sektora za pripremne tečajeve za natječaje za rad u institucijama EU-a francuske Nacionalne škole za javnu upravu (ENA). Predavanje će se održati u četvrtak 8. prosinca 2011. g. u 11.00 sati, u dvorani Glazbene škole u Varaždinu, Kapucinski trg 8, Varaždin.

Predavanje će biti na engleskom jeziku.

 

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 29. siječnja 2022. - Danas do 13:30 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content