Predstavljen prekogranični projekt „Preko staza prošlosti na zajednički put”

Datum objave: 26. srpnja 2011.

DSCF9251m

U srijedu 20. srpnja 2011. u Donjem Vidovcu predstavljen je projekt „Preko staza prošlosti na zajednički put” koji je financiran kroz IPA prekogranični program Mađarska Hrvatska 2007. - 2013.

Nositelj projekta je mađarski Grad Marcalis s partnerima Općinom Donja Dubrava iz Hrvatske i Lokalnim samoupravama Molnári i Zalamerenye iz Mađarske.

U samom početku, načelnici partnerskih općina i gradonačelnik Grada Marcalija ukratko su predstavili svoja mjesta, a u nastavku je predstavljen projekt, njegovi ciljevi, te dinamika provedbe projekta.

Interes za ovaj projekt čija je ukupna vrijednost 140.190,5€, svojom nazočnošću pokazali su i načelnici susjednih općina te ravnateljice i odgajateljice dječjih vrtića.

{gallery}2011galerije/Srpanj_2011/projekteu{/gallery}