Odabrani najbolji/a volonter/ka i najbolja organizacija volontiranja

Datum objave: 5. prosinca 2014.

Svim osobama koje dobrovoljno ulažu svoje osobno vrijeme, trud, znanja i vještine, pomažući drugima, a pritom ne traže novčanu nagradu ili drugu imovinsku korist, čestitamo 5. prosinca, Međunarodni dan volontera.
Povodom obilježavanja Međunarodnog dana volontera Međimurska županija i ove godine nagrađuje najboljeg volontera i najbolju organizaciju volontiranja Međimurja, koji su odabrani temeljem održanog natječaja za izniman volonterski doprinos u 2014. godini. (Odluka u nastavku)
Prigodna svečanost i uručenje nagrada dobitnicima održati će se 23. prosinca u sklopu Sajma dobrote u Gimnaziji Čakovec, a najbolji od najboljih postaje ponosni vlasnik nagrade „Najvećeg srca Međimurja“ - prijenosnog „pehara“ za najbolje volontere.
Odluka (PDF)