UPRAVNI ODJEL ZA POSLOVE ŽUPANA

Pročelnica

Anita Strniščak, dipl.ing.

anita.strniscak@medjimurska-zupanija.hr
040 374 249


Mr.sc. Vesna Haluga, viša stručna savjetnica specijalist
vesna.haluga@medjimurska-zupanija.hr
040 374 280

Odsjek za odnose s javnošću i protokol

Emil Bujan, stručni referent za protokol
emil.bujan@medjimurska-zupanija.hr
040 374 252, 098 241 446

Odsjek za upravljanje projektima i EU fondovima

Voditeljica Odsjeka:
Petra Strahija, dipl.ing.
petra.strahija@medjimurska-zupanija.hr
040 374 090

Odsjek za proračun i financije

Voditeljica Odsjeka:
Lidija Farkaš, mag.oec.
lidija.farkas@medjimurska-zupanija.hr
040 374 218, 040 374 184
Mateja Posavec, mag.oec., savjetnica za proračun i financije
mateja.posavec@medjimurska-zupanija.hr
040 374 217
Antonija Kocijan, računovodstvena referentica – likvidator
antonija.kocijan@medjimurska-zupanija.hr
040 374 216
Natalija Kikelj Vugrinec, računovodstvena referentica za materijalno poslovanje i blagajnu
natalija.vugrinec@medjimurska-zupanija.hr
040 374 217
Kornelija Vuković, računovodstvena referentica za obračun plaća
kornelija.vukovic@medjimurska-zupanija.hr
040 374 212

Odsjek za javnu nabavu

anita.strniscak@medjimurska-zupanija.hr
040 374 249
Lea Krištofić Leček, viša stručna suradnica za javnu nabavu
lea.kristofic.lecek@medjimurska-zupanija.hr
040 374 249

Odsjek za zajedničke poslove

Alan Resman, struč.spec.ing.admin.chris., viši stručni suradnik za civilnu zaštitu i vatrogastvo
alan.resman@medjimurska-zupanija.hr
040 374 235