4.5 °C
1024.0 hPa
20 %

Služba za poslove župana

Datum objave: 1. listopada 2014.

SLUŽBA ZA POSLOVE ŽUPANA

Privremena pročelnica

Petra Vadlja, dipl.iur.

petra.vadlja@medjimurska-zupanija.hr
040 374 194


Odsjek za odnose s javnošću i protokol

Emil Bujan, stručni referent za protokol
emil.bujan@medjimurska-zupanija.hr
040 374 252, 098 241 446

Odsjek za međunarodnu suradnju

Odsjek za upravljanje projektima i EU fondovima

Voditeljica Odsjeka:
Petra Strahija, dipl.ing.
petra.strahija@medjimurska-zupanija.hr
040 374 183

Odsjek za zajedničke poslove i civilnu zaštitu

Alan Resman, struč.spec.ing.admin.chris., viši stručni suradnik za civilnu zaštitu i vatrogastvo
alan.resman@medjimurska-zupanija.hr
040 374 235

PISARNICA

Ksenija Kralj, administrativna referentica u pisarnici
ksenija.kralj@medjimurska-zupanija.hr
040 374 018
Davorka Novak, administrativna referentica u pisarnici
davorka.novak@medjimurska-zupanija.hr
040 374 018
Blanka Belužić, administrativna referentica - arhivar u pisarnici
blanka.beluzic@medjimurska-zupanija.hr
040 374 211
Maja Kosec, administrativna referentica - arhivar u pisarnici
maja.kosec@medjimurska-zupanija.hr
040 374 211

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content