Međimurska županija i dalje jedina županija bez zaraženih osoba

Datum objave: 18. srpnja 2020.

Stožer civilne zaštite Međimurske županije izvještava da su svi jučerašnji nalazi negativni. Do sada je ukupno uzeto 1767 uzoraka.
Jučer se oporavila posljednja osoba koja se statistički zbog mjesta prebivališta  vodila pod Međimursku županiju tako da je Međimurska županija u ovom trenutku i nadalje jedina bez oboljelih osoba.
Stožer civilne zaštite Međimurske županije i dalje poziva na dosljedno poštivanje svih mjera kako bi se iznimno povoljna epidemiološka situacija zadržala.

Budimo odgovorni te održavanjem osobne higijene ruku i držanjem preporučene fizičke distance zaštitimo sebe i druge od COVID 19 virusa.