POZIV na radionicu METALSKA JEZGRA - nove prilike za poduzetnike

Datum objave: 13. veljače 2019.

Razvojno-edukacijski centar za metalsku industriju – Metalska jezgra Čakovec gradi istraživačku infrastrukturu namijenjenu znanstveno-istraživačkoj zajednici za provođenje vrhunskih istraživanja usmjerenih na jačanje znanstvene izvrsnosti, stvaranje društva znanja te povećanje konkurentnosti metalske i povezanih industrija na području Međimurske županije i sjeverozapadne Hrvatske.
Razvojno-edukacijski centar za metalsku industriju – Metalska jezgra Čakovec poziva sve zainteresirane na radionicu:

Metalska jezgra – nove prilike za poduzetnike
koja će se održati u četvrtak, 21. veljače 2019. godine
od 11.00 do 13.00 sati
u prostorijama Međimurske palače turizma
(Bana Josipa Jelačića 22E, Čakovec).

Molimo Vas da svoje prisustvovanje na radionici potvrdite slanjem e-maila na info@metalskajezgra.hr ili telefonom na 098/165-6938.
Više o radionici pročitajte na službenim stranicama Metalske jezgre ili u Pozivnici.