Azil Prijatelji Čakovec hitno traži pomoć

Datum objave: 8. svibnja 2018.

Azil Prijatelji Čakovec hitno traži volontere da sudjeluju na radnoj akciji koja će se održati u subotu 12.5.
Projekt kastracija pasa u romskim naseljima samo što nije počeo. Ministarstvo poljoprivrede financirat će sve korake i aktivnosti, a gradovi i općine jedan manji dio. Sklonište će morati preuzeti sve pse koji se neće moći operirati do oporavka te štence mlađe od 6 mjeseci i kujice koje su trudne.
Pred njima je najzahtjevnije razdoblje otkad sklonište postoji.
Potrebno im je vaše vrijeme, vaše ruke, vaših nekoliko sati da se pripremi sklonište kako bi se uredio hangar i dvorišta za prihvat novih pasa.
Sad je prilika da pomognete i budete dio povijesnog projekta.
Radit će se od 9 do 16 sati, a potom je organiziran ručak. Posla ima za sve, male i velike, mlade i starije, žene i muškarce. Potrebno je četrdesetak volontera kako bi stigli napraviti sve što je potrebno.
Javite se na mail info@prijatelji-zivotinja.org, osigurajte svoje mjesto, a na akciju ponesite par radničkih rukavica.
Budite njihova snaga!