Javni poziv za potpore turističkim događanjima u 2018 godini - TZMŽ

Datum objave: 3. travnja 2018.

Turistička zajednica Međimurske županije objavljuje Javni poziv za potpore turističkim događanjima u 2018. godini.
Predmet Javnog poziva je dodjela bespovratnih novčanih sredstava Turističke  zajednice Međimurske županije  (dalje u tekstu: TZMŽ) za događanja na području Međimurske županije od međunarodnog, nacionalnog ili regionalnog značaja kao glavnog motiva dolaska turista u destinaciju u 2018.godini, a koja doprinose sljedećim ciljevima:
- unapređenju/obogaćivanju turističkog proizvoda/ponude pojedine uže ili šire, destinacije i Međimurja u cjelini,
- razvoju sadržaja koji doprinose povećanju broja noćenja u destinaciji,
- razvoju sadržaja koji omogućavaju produljenje boravka gostiju u destinaciji,
- povećanju ugostiteljskog i drugog turističkog prometa,
- jačanju snage brenda međimurskog turizma,
- stvaranju prepoznatljivog imidža međimurskog turizma.

JAVNI POZIV manifestacije 2018
Obrazac P.1.