U subotu i nedjelju  3.-4.2.2018. u Čakovcu u dvorani II.OŠ Čakovec u odličnoj organizaciji kluba Badmintonskog kluba “Međimurje” Čakovec održano je 27. seniorsko Prvenstvo Hrvatske 2018. U sklopu natjecanja klub je održao svečanu proslavu 25. godišnjice uspješnog rada kojoj su prisutvovale sve generacije igrača kluba kao i roditelji, bivši i sadašnji dužnosnici kluba te gosti: gradonačelnik Grada Čakovca gospodin Stjepan Kovač sa zamjenikom Zoranom Vidovićem, pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i šport Međimurke županije Branko Sušec, tajnik  Zajednice sportskih udruga Grada Čakovca Tomica Jakopec i mnogi drugi. Svečanost su nastupom uveličali najmlađa grupa čakovečkih mažoretkinja i pjevačica Kaja Haček. Tajnik kluba Tomislav Grubić obratio se svim gostima te ih upoznao s kratkom poviješću kluba   kroz 25 godina.

Pritom su dodijeljene tradicionalne Obljetničke nagrade Kluba, koje su primili:

DUŽNOSNICI KLUBA I TRENERI: ZVONIMIR JEMBRIH,  osnivač i prvi predsjednik kluba, TOMISLAV GRUBIĆ, 3.predsjednik u dva mandata , 3.i aktualni tajnik kluba  u 4. mandatu, zaslužni trener i voditelj Škole badmintona, DANIJEL ZADRAVEC,  aktualni 4.predsjednik kluba u 4.mandatu ,tajnik u 1 mandatu, zaslužni igrač i trener i RADOVAN PETROVIĆ, osnivač Kluba, dugogodišnji član IO, 1.tajnik kluba u 2 mandata i dopredsjednik Kluba u 2 mandata, zaslužni igrač.

ZASLUŽNI IGRAČI KLUBA: LUKA VLAHEK, MATIJA HRANILOVIĆ,IVA NOVAK ,DIJANA MARTINOVIĆ, EMILIJA TALAN , ELA TRSTENJAK, FILIP BEL, LINO ZADRAVEC, LUKA GRUBIĆ i BORNA VADLJA

SUDAČKI DUŽNOSNICI: LUCIJA ZADRAVEC

UDRUGE I USTANOVE: Zajednica sportskih udruga Grada Čakovca, Zajednica športskih udruga i saveza Međimurske županije, Hrvatski badmintonski savez, Grad Čakovec, Međimurska županija i II. OŠ Čakovec.

SPONZORI i donatori: CROATIA OSIGURANJE d.d.,  Zagreb – generalni sponzor te  zlatni sponzori: GRUBIĆ  d.o.o., zastupanje u osiguranju, Čakovec, VIZIJA d.o.o., Nedelišće, KONPLAST  d.o.o., Pušćine i  MCS d.o.o., Strahoninec

Nagrade su uručili predsjednik Danijel Zadravec, tajnik Tomislav Grubić i dopredsjednica Emilija Talan.