NOSITELJ PROJEKTA: Međimurska županija

PROJEKTNI PARTNERI: OŠ Belica, OŠ Domašinec, OŠ Donja Dubrava, OŠ Donji Kraljevec, OŠ Gornji Mihaljevec, OŠ Hodošan, OŠ Jože Horvata Kotoriba, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, OŠ Mursko Središće, OŠ Nedelišće, OŠ Orehovica, OŠ Podturen, OŠ Strahoninec, OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu, OŠ Sveti Martin na Muri, OŠ Selnica, OŠ Petar Zrinski Šenkovec, OŠ Štrigova, OŠ Vladimira Nazora Pribislavec, OŠ Dr. Vinka Žganca Vratišinec, Ekonomska i trgovačka škola Čakovec

TRAJANJE PROJEKTA: 22.08.2016.-21.08.2017.

UKUPNA VRIJEDNOST PROJEKTA: 2.439.023,24 HRK

(bespovratna sredstva 95%, sufinanciranje MŽ 5%)

 

CILJ PROJEKTA: pružiti potporu uključivanju učenika s teškoćama u razvoju u OŠ i SŠ u redovnu nastavu angažmanom pomoćnika u nastavi kako bi se osigurali uvjeti za poboljšanje njihovih obrazovnih postignuća, uspješniju socijalizaciju i emocionalno funkcioniranje

CILJNE SKUPINE: 52 učenika s teškoćama u razvoju u osnovnim i srednjim školama MŽ i 49 pomoćnika u nastavi