Kao i svake godine prijatelji Tete Lize (Elizabete Toplek) ujedno i štovatelji njezinog lika i djela okupili su se na njen rođendan kao što su to uvijek činili. Na žalost ovaj puta ne kod nje u njenom kućanstvu, već na njezinom posljednjem počivalištu donjodobravskom groblju, gdje su položili cvijeće i zapalili svijeće.

Nakon groblja otišli su na zajedničku večeru prisjećajući se Tete Lize, njezinih rođendana, zajedničkih druženja i brojnih događaja i životnih anegdota. Njezina najveća prijateljica Božica Kivač tom se prilikom osvrnula na život i stvaralaštvo Tete Lize. U svečanoj, na trenutke nostalgičnoj, ali i atmosferi kakvu bi upravo Teta Liza željela protekla je večer sjećanja na nju. 

Događaju su kao njezini prijatelji, ali i predstavnici institucija bili prisutni Josip Grivec, zamjenik župana te Marijan Varga načelnik općine Donja Dubrava sa zamjenikom Vladimirom Čitušom, kao i predsjednica KUD-a „Seljačka Sloga“ Štefica Kovač