POZIV kandidatima prijavljenima na Javni natječaj za prijam u službu na neodređeno vrijeme u Upravni odjel za poslove skupštine i opće poslove-viši referent za poslove skupštine

Datum objave: 26. srpnja 2017.

KLASA: 112-02/17-03/4
URBROJ:2109/1-06-17-15
Čakovec, 26.07.2017.

P O Z I V
KANDIDATIMA PRIJAVLJENIMA NA JAVNI NATJEČAJ ZA PRIJAM U SLUŽBU NA NEODREĐENO VRIJEME U UPRAVNI ODJEL ZA POSLOVE SKUPŠTINE I OPĆE POSLOVE-VIŠI REFERENT ZA POSLOVE SKUPŠTINE

Povjerenstvo za provedbu javnog natječaja poziva na testiranje kandidate/kandidatkinje koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja, za radno mjesto višeg referenta za poslove Skupštine, a koji je bio objavljen u Narodnim novinama, broj 67 od 12. srpnja 2017. godine te na web stranicama Međimurske županije.
Testiranje za za predmetno radno mjesto održat će se 3. kolovoza 2017. godine, u Velikoj vijećnici Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2, s početkom u 9,00 sati.
Kandidati/kandidatkinje koji su zadovoljili formalne uvjete iz javnog natječaja i koji se pozivaju na testiranje su:
1. JANA TRAJKOVA
2. JOSIPA SIKETIĆ
3. TAJANA CVRTNJAK
4. KRISTINA ZELIĆ
5. MARIJA NARANĐA
6. SANJA KORAJ
7. JASMINA JANKOVIĆ
8. MARIJA GLAVINA
9. ŽELJKA SLUNJSKI
10. GORDANA BEDNJANIĆ
Kandidati koji nisu pozvani na testiranje, nisu udovoljili formalnim uvjetima iz javnog natječaja te će o tome biti pisanim putem obaviješteni.
POVJERENSTVO ZA PROVEDBU JAVNOG NATJEČAJA