Poziv na dostavu projektnih prijedloga “Jačanje socijalnog dijaloga – faza III.”

Datum objave: 2. lipnja 2017.
Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava objavilo je otvoreni (privremeni) poziv na dostavu projektnih prijedloga “Jačanje socijalnog dijaloga – faza III”, koji se provodi u okviru Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.“. Poziv na dostavu projektnih prijedloga usmjeren je na povećanje učinkovitosti, održivosti rezultata i kontinuiteta socijalnog dijaloga u Republici Hrvatskoj.
Prihvatljivi prijavitelji:
  • socijalni partneri (sindikat, udruga sindikata više razine, udruga poslodavaca, udruga poslodavaca više razine);
  • jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave;
  • razvojne agencije kojima su osnivači jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave.
Ukupna alokacija iznosi 18.000.000,00 kn.
Najmanja vrijednost potpore koja se može dodijeliti pojedinom Projektu iznosi 400.000,00 kn, a najviša vrijednost iznosi 1.500.000,00 kn.
Udio financiranja po pojedinom projektu iznosi 100% prihvatljivih troškova.
Natječajna dokumentacija dostupna je ovdje.