Međimurska županija i ove godine najmlađima daruje vožnju s uskrsnim zecom

Datum objave: 2. travnja 2017.

U suradnji sa HŽ Putničkim prijevozom Varaždin, Međimurska županija, i ove godine već tradicionalno povodom Uskršnjih blagdana, organizira vožnju prigodnim vlakom „Zeko-ekspress“.
Odlučili su da ove godine darivanje i ugodno druženje u vožnji vlakom  poklone mališanima Međimurske županije putem radijskih postaja, web portala i tjednih novina, tako da se svi zainteresirani mogu javiti medijskim kućama diljem Međimurja, te saznati jesu li bili dovoljno brzi i osvojili toliko željeno mjesto u međimurskom uskrsnom vlakiću.
Poseban vlak vozit će u subotu, 08. travnja 2017. godine na relaciji Čakovec – Donji Kraljevec – Čakovec s polaskom iz Čakovca u 14:23 sati  i povratkom u Čakovec oko 15:10 sati
Djecu i njihovu pratnju na kolodvoru Čakovec dočekat će i u vožnji pratiti djelatnici Međimurske županije te zaposlenik HŽ u kostimu uskrsnog zeca.
U vlaku ćemo se zabavljati, pjevati, plesati, a zeko će djeci podijeliti darove, družiti se njima i fotografirati.