Poslovni uzlet Međimurske županije - 3. svibnja 2017.

Datum objave: 24. ožujka 2017.

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na besplatne edukacije za poduzetnike, obrtnike, poljoprivrednike i sve zainteresirane - "Poslovni uzlet Međimurske županije" koje će se održati u petak
3. svibnja u Murskom Središću (Pansion Ilonka, Mursko Središće 17). s početkom u 10:00 sati!
Poslovni uzlet četvrtu se godinu zaredom organizira diljem Hrvatske s ciljem poticanja malog i srednjeg poduzetništva.Ovoga puta za Vas smo pripremili višesatnu interaktivnu radionicu s temom:
BILANCA U MALOM PRSTU
• Pregled pravnih oblika poduzetništva i njihovo računovodstvo
• Bilanca
• Račun dobiti i gubitka
• Financijski pokazatelji
• Pregled stvarnih financijskih izvještaja
Iako su edukacije besplatne, broj mjesta je ograničen stoga Vas ljubazno molimo da svoje mjesto osigurate na broj telefona 01 6326 030 ili na e-mail poslovni-uzlet@poslovni.hr .
Veselimo se Vašem dolasku!
Poslovni dnevnik u suradnji s Međimurskom županijom