Centar za mlade Čakovec, u subotu 13. 5. 2017. u suradnji sa Međimurskom županijom i gradom Čakovec obilježava Međunarodni dan biološke raznolikosti organiziranjem izložbeno – prodajnog sajma lokalnih OPG-ova. Mjesto održavanja predviđeno je samo središte grada Čakovca, točnije ulica Matice hrvatske (ispred Gradske kavane Čakovec i zgrade Scheier)

Predviđeni program sastoji se od predstavljanja proizvoda i rada lokalnih OPG-ova na otvorenome, predstavljanja udruga u prizemlju zgrade Scheier, te predavanja na prvom katu zgrade koja će se baviti važnošću očuvanja biološke raznolikosti kao temelja za očuvanje zdravlja ekosustava, a time i naše vlastite dobrobiti.

Manifestacija (izlaganje na otvorenome i zatvorenome) traje od 09:00 do 17:00 sati,
glazbeni program (udaraljkaške grupe) od 12:00 do 14:00 sati,
dok će predavanja u zgradi trajati od 14:00 do 17:00 sati. (udruga Smrčak, udruga Agacija, udruga Biovrt)


* Prijave traju zaključno s 15. 4. 2017. godine! *

Kotizacija iznosi 125 kuna (uračunat štand + PDV), dok svaki izlagač podnosi Zahtjev za korištenje javne površine – komercijalna djelatnost gradskom komunalnom gospodarstvu (biljezi 70 kn, primjer u prilogu).
Ograničeni broj je 25 OPG izlagača na otvorenome.

 

Dođite, saznajte nešto novo i podržite lokalne OPG-ove i udruge jer očuvanje bioraznolikosti je zadaća svih nas.