Drage Međimurke i Međimurci,

Proračun Međimurske županije temeljni je financijski dokument u kojem je vidljivo na koji način se usmjeravaju financijska sredstva i razvija naše Međimurje.

Transparentnost i inovativnost

Inovativnost u kreiranju i osmišljavanju Proračuna koja je jedna od temeljnih niti vodilja Županije, podiže transparentnost Proračuna na jedan viši nivo. Želja nam je uvesti novitet u planiranju Proračuna Međimurske županije za 2018. godinu na način da prikupimo Vaša mišljenja, ideje, prijedloge i sukladno mogućnostima, uvrstimo u Proračun kao projekte koje ćemo realizirati tijekom iduće godine.  Stoga Vas pozivam, da odaberete područje za koje želite dati prijedlog te ukratko opišete projekt za koji smatrate da bi mogao biti realiziran u Vašem mjestu, a djelomično ili potpuno financiran od strane Međimurske županije.

Na taj način zajedno razvijamo naše Međimurje!

Vaš župan, 

Matija Posavec