Datum objave: 4. studenoga 2014.

katruza LOGO

Međimurska zaklada solidarnosti „ Katruža“ i Likovno udruženje Čakovec priređuju izložbu radova slikara amatera iz Orehovice Danijela Drvenkara. Izložba je prodajnog karaktera, a dio prihoda od prodanih slika namijenjen je Zakladi.

Otvorenje izložbe i prodaja je u petak 07. studenog 2014. godine u 18,00 sati, u zgradi Scheier, Matice hrvatske 1.
Izložbu će otvoriti upravitelj Zaklade župan Matija Posavec.

U umjetničkom dijelu programa nastupiti će Karolina Matjašec, mlada solistica iz Podbresta , uz pratnju Martine Jakšić.

Pozivamo vas da kupnjom slike pomognete rad Međimurske zaklade solidarnosti „Katruža“.