Izvješće o provjeri formalnih uvjeta i popis važećih kandidatura za izbor članova i zamjenika članova Savjeta mladih Međimurske županije

Datum objave: 27. listopada 2014.

SOBAVIJESTI 2011

kupština Međimurske županije je na 7. sjednici, održanoj 05. lipnja 2014. godine donijela Odluku o osnivanju Savjeta mladih Međimurske županije („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 6/14).
Temeljem članka 3. Odluke o osnivanju Savjeta mladih Međimurske županije raspisan je Javni poziv za predlaganje kandidata za članove Savjeta mladih Međimurske županije. Savjet mladih Međimurske županije broji 11 članova i isto toliko zamjenika članova.

Izvješće (PDF)