Obilježavanje Dana neovisnosti

Datum objave: 6. listopada 2014.

OBAVIJESTI 2011

U utorak, 07. kolovoza 2014. Međimurska županija obilježit će Dan neovisnosti Republike Hrvatske. Program će se održati prema slijedećem rasporedu:

08:25 – Okupljanje kod Spomenika poginulim i nestalim braniteljima iz Domovinskog rata;

08:30 – Polaganje vijenaca kod Spomenika poginulim i nestalim braniteljima iz Domovinskog rata (Perivoj Zrinskih); (zajednički vijenac polažu predstavnici Međimurske županije, Grada Čakovca, Koordinacije udruga proisteklih iz Domovinskog rata Međimurske županije, Policijske uprave Međimurske)

08:40 – Odavanje počasti kod Spomen-zida poginulim i nestalim hrvatskim braniteljima; (Knjižnica “Nikola Zrinski“ Čakovec)

08:45 – Obraćanje okupljenima

08:50 – Molitva za branitelje

Napominjemo da će se misa povodom Dana neovisnosti održati u srijedu, 08.10.2014. godine u 09:00 sati u crkvi sv. Nikole Biskupa u Čakovcu.