UPRAVNI ODJEL ZA PROSTORNO UREĐENJE, GRADNJU I ZAŠTITU OKOLIŠA

Pročelnik

Stjepan Lacković, dipl.iur.

stjepan.lackovic@medjimurska-zupanija.hr
040 374 262

Pomoćnica pročelnika za prostorno uređenje
Slava Horvat, dipl.ing.građ.

slava.horvat@medjimurska-zupanija.hr
040 374 261


Snježana Mesarić, administrativna tajnica
snjezana.mesaric@medjimurska-zupanija.hr
040 374 262
Branka Tomašek, viša referentica za uredsko poslovanje
branka.tomasek@medjimurska-zupanija.hr
040 374 177
Branka Kolarić, stručna suradnica za procjenu vrijednosti nekretnina
branka.kolaric@medjimurska-zupanija.hr
040 374 226

Odsjek za prostorno uređenje

Željka Fažon, dipl.ing., viša stručna suradnica za prostorno uređenje
zeljka.fazon@medjimurska-zupanija.hr
040 374 013
Irena Novak Vabec, stručna suradnica za prostorno uređenje
irena.vabec@medjimurska-zupanija.hr
040 374 101

Odsjek za gradnju

Voditeljica odsjeka:
Dragica Vugrinec
dragica.vugrinec@medjimurska-zupanija.hr
040 374 264

Ružica Spajić, dipl.ing.geot., viša stručna suradnica za gradnju
ruzica.spajic@medjimurska-zupanija.hr
040 374 101
Ana Belčić, stručna suradnica za gradnju
anica.belcic@medjimurska-zupanija.hr
040 374 265
Željka Cmrečnjak, stručna suradnica za gradnju
zeljka.cmrecnjak@medjimurska-zupanija.hr
040 374 267
Marija Gregorinčić, stručna referentica za gradnju
marija.gregorincic@medjimurska-zupanija.hr
040 374 267
Dejana Jelenić, stručna referentica za gradnju
dejana.andrasec@medjimurska-zupanija.hr
040 374 013

ISPOSTAVA U PRELOGU, Prelog, Glavna 35

Pomoćnica pročelnika za prostorno uređenje i gradnju
Lidija Bubanić, dipl.ing.arh.

lidija.bubanic@medjimurska-zupanija.hr
040 347 062

Valentina Horvat Pavčec, dipl.ing.arh., savjetnica za prostorno uređenje
valentina.horvat@medjimurska-zupanija.hr
040 646 510
Matea Zvonarek, viša referentica za gradnju
matea.zvonarek@medjimurska-zupanija.hr
040 646 510
Ana Židov, stručna referentica za gradnju
ana.zidov@medjimurska-zupanija.hr
040 646 510

Simona Frančić, viša referentica za uredsko poslovanje
pisarnica-prelog@medjimurska-zupanija.hr
040 646 591

ISPOSTAVA U MURSKOM SREDIŠĆU, Mursko Središće,
Frankopanska 8

Andreja Kamenar, stručna referentica za gradnju
andreja.kamenar@medjimurska-zupanija.hr
040 543 044

Pomoćnica pročelnika za zaštitu okoliša i prirode

Dr.sc. Sandra Golubić

sandra.golubic@medjimurska-zupanija.hr
040 374 081