UPRAVNI ODJEL ZA POSLOVE ŽUPANA

Pročelnica

Mr. sc. Vesna Haluga

vesna.haluga@medjimurska-zupanija.hr
040 374 201


Odsjek za odnose s javnošću i protokol

Emil Bujan, stručni referent za protokol
emil.bujan@medjimurska-zupanija.hr
040 374 252, 098 241 446

Odsjek za upravljanje projektima i EU fondovima

Petra Strahija, dipl.ing.., viša stručna suradnica za projekte i programe EU
petra.strahija@medjimurska-zupanija.hr
040 374 090

Odsjek za proračun i financije

Voditeljica Odsjeka:
Lidija Farkaš, mag.oec.
lidija.farkas@medjimurska-zupanija.hr
040 374 218, 040 374 184
Mateja Posavec, mag.oec., savjetnica za proračun i financije
mateja.posavec@medjimurska-zupanija.hr
040 374 217
Antonija Kocijan, računovodstvena referentica – likvidator
antonija.kocijan@medjimurska-zupanija.hr
040 374 216
Natalija Kikelj Vugrinec, računovodstvena referentica za materijalno poslovanje i blagajnu
natalija.vugrinec@medjimurska-zupanija.hr
040 374 217
Kornelija Vuković, računovodstvena referentica za obračun plaća
kornelija.vukovic@medjimurska-zupanija.hr
040 374 212

Odsjek za javnu nabavu

Voditeljica Odsjeka:
Anita Strniščak, dipl.ing.
anita.strniscak@medjimurska-zupanija.hr
040 374 249
Lea Krištofić Leček, viša stručna suradnica za javnu nabavu
lea.kristofic.lecek@medjimurska-zupanjija.hr
040 374 249
Slava Kvakan, savjetnica za javnu nabavu
slavica.kvakan@medjimurska-zupanija.hr
040 374 235

Odsjek za zajedničke poslove

Alan Resman, struč.spec.ing.admin.chris., viši stručni suradnik za civilnu zaštitu i vatrogastvo
alan.resman@medjimurska-zupanija.hr
040 374 254