Poziv za iskaz interesa za rad na poslovima iz područja EU fondova

Datum objave: 12. kolovoza 2014.

Mrrfeu

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u suradnji s Ministarstvom vanjskih i europskih poslova oglašava poziv na iskaz interesa za rad u institucijama pokrajine Gradišće u Austriji i u s njima povezanim pokrajinskim tijelima. Težište je na prenošenju praktičnih iskustava u područjima regionalnih politika, programa Europske unije i regionalnih poticajnih sredstva.

Uvjeti:
• Magistar društvenog ili humanističkog smjera (do 1 godine radnog iskustva na odgovarajućim poslovima) /apsolvent društvenog ili humanističkog smjera
• Dobro znanje rada na računalu
• Dobro znanje njemačkog jezika i sposobnost jasne komunikacije na njemačkom jeziku
• Opće znanje o funkcioniranju tijela Europske unije i kohezijskoj politici
• Hrvatsko državljanstvo

Prednost:
• Izvrsno znanje engleskog jezika
• Završeni programi izobrazbe vezani uz EU fondove

Za prijavu je potrebno podnijeti:
• Životopis na hrvatskom i engleskom jeziku
• Motivacijsko pismo na hrvatskom i engleskom jeziku
• Preslika diplome ili dokaza o apsolventskom statusu kandidata
• Preslika domovnice

Dokumentacija se šalje do 29. kolovoza 2014. godine u elektroničkom obliku na e-mail adresu: mislav.kovac@mrrfeu.hr s naznakom u polju „PREDMET: Iskaz interesa za rad u institucijama pokrajine Gradišće, Austrija.

Izvor (tekst i slika): portal Strukturni fondovi