Obavijest za pripadnike Tima za spašavanje iz vode – specijalističke postrojbe Civilne zaštite Međimurske županije

Datum objave: 18. veljače 2014.

Prvi sastanak novog Tima za spašavanje iz vode održati će se 28.veljače 2014.godine, u 17,30 na Gradskim bazenima Marija Ružić u Čakovcu, s početkom u 17,30.
Cilj: upoznavanje pripadnika novog Tima, specijalističke sposobnosti pojedinaca i Tima, uvod u zadaće.
Uz imenovane pripadnike Tima (36) sastanku, uz najavu na e.mail (franjo.logozar@ck.t-com.hr ), mogu prisustvovati i zainteresirani stručno osposobljeni dragovoljci, odnosno predstavnici srodnih udruga.