Sportasice nas

Župan Međimurske županije Matija Posavec u utorak je primio predstavnice Saveza sportske rekreacije žena Međimurske županije. Članice saveza na brojnim natjecanjima na kojim su ove godine sudjelovale, osvojile su pregršt medalja.

Čestitajući im na postignutim rezultatima, župan Posavec istaknuo je činjenicu da je gledajući prema rezultatima rekreativni sport u Međimurju među najboljima u Hrvatskoj. To pokazuje visoku svijet građana o važnosti kretanja i aktivnog vježbanja, ali i potvrđuje da su ulaganja u sportsku infrastrukturu, ne samo u Čakovcu, već i po cijeloj županiji, opravdana. Županija godinama financijski, u skladu sa svojim mogućnostima potpomaže odlazak rekreativki na natjecanja, a to će činiti i u budućnosti.

 

Uz prigodne poklone, župan je sportašicama čestitao i predstojeće blagdane.

 

{gallery}2013galerije/Prosinac_2013/Sportasice{/gallery}