Seminar za predstavnike jedinica lokalne samouprave – Europska sredstva na lokalnoj razini

Datum objave: 11. prosinca 2013.

MRRFEU 1Dana 16. prosinca 2013. u Podčetrtku (Slovenija) Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondove Europske unije Republike Hrvatske i Ministarstvo za gospodarski razvoj i tehnologiju Republike Slovenije organiziraju seminar za predstavnike jedinica lokalne samouprave na temu Iskustva i izazovi – Europska sredstava na lokalnoj razini.

Sudjelovanje na seminaru je besplatno.

Sve informacije vezane uz proces prijave kao i dnevni red događanja možete preuzeti na stranicama Ministarstva.

Tekst i foto (screenshot): Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije