Informativna radionica - Shema dodjele bespovratnih sredstava za poslovnu infrastrukturu

Datum objave: 11. prosinca 2013.

Clipboard01

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije, nastavno na objavu poziva za dostavu projektnih prijedloga Sheme dodjele bespovratnih sredstava za poslovnu infrastrukturu u okviru Operativnog programa Regionalna konkurentnost 2007.-2013., organizira informativnu radionicu na kojoj će potencijalni podnositelji dobiti informacije o samom natječaju i natječajnoj proceduri.

Mjesto održavanja: Grad Zagreb , Ministarstvo prometa, pomorstva i infrastrukture, Prisavlje 14, Zagreb

Vrijeme održavanja: 19.12.2013.

Više informacija…