5. sjednica Skupštine Međimurske županije

Datum objave: 9. prosinca 2013.

19. prosinca 2013. godine (četvrtak) u 9,00 sati

KLASA: 021-05/13-03/18
URBROJ:2109/1-02-13-01
Čakovec, 09.12.2013.
Na osnovi članka 97. stavka 1. Poslovnika Skupštine Međimurske županije („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 26/10, 4/13, 6/13 – pročišćeni tekst),

s a z i v a m
5. sjednicu Skupštine Međimurske županije
za 19. prosinca 2013. godine (četvrtak) u 9,00 sati

Sjednica će se održati u velikoj vijećnici Međimurske županije u Čakovcu, Ruđera Boškovića 2.
Za sjednicu predlažem sljedeći
D N E V N I R E D
1. a) PRIJEDLOG PRORAČUNA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE ZA 2014. GODINU.
- predlagatelj je župan Međimurske županije,
- izvjestitelji zaduženi za davanje obrazloženja su Matija Posavec, mag.ing., župan, David Vugrinec, dipl.nov., privremeni pročelnik Upravnog odjela za poslove župana i Tatjana Horvat, glavni knjigovođa u Upravnom odjelu.
2. PRIJEDLOG ODLUKE O IZVRŠAVANJU PRORAČUNA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE ZA 2014. GODINU.
- predlagatelj je župan Međimurske županije,
3. PRIJEDLOG ODLUKE O PRODAJI NEKRETNINA U VLASNIŠTVU MEĐIMURSKE ŽUPANIJE NA PODRUČJU GOSPODARSKE ZONE „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“ (k.o. Čakovec, kat.čest. 1700/31).
- predlagatelj je župan Međimurske županije,
- izvjestitelji zaduženi za davanje obrazloženja su Matija Posavec, mag.ing., župan i Doris Srnec, dipl.iur., privremena pročelnica Upravnog odjela za poslove Skupštine i opće poslove.
4. PRIJEDLOG ZAKLJUČKA O PRIHVAĆANJU UGOVORA O OSNIVANJU CENTRA ZA POMOĆ U KUĆI MEĐIMURSKE ŽUPANIJE.
- predlagatelj je župan Međimurske županije.
5. PRIJEDLOG PROGAMA RADA SKUPŠTINE MEĐIMURSKE ŽUPANIJE ZA 2014. GODINU.
- predlagatelj je župan Međimurske županije,
- izvjestitelji zaduženi za davanje obrazloženja su Matija Posavec, mag.ing., župan, Mladen Novak, dipl.ing., predsjednik Skupštine i Doris Srnec, dipl.iur., privremena pročelnica Upravnog odjela za poslove Skupštine i opće poslove.
6. PRIJEDLOG PROGRAMA RADA I PLANA PRIHODA I RASHODA VATROGASNE ZAJEDNICE MEĐIMURSKE ŽUPANIJE ZA 2014. GODINU.
- predlagatelj je župan Međimurske županije,
- izvjestitelji zaduženi za davanje obrazloženja su Matija Posavec, mag.ing., župan i Zlatko Orsag, predsjednik Vatrogasne zajednice.
7. PRIJEDLOG ZAKLJUČKA O PRIHVAĆANJU PLANA ZAŠTITE I SPAŠAVANJA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE I PLANA CIVILNE ZAŠTITE MEĐIMURSKE ŽUPANIJE.
- predlagatelj je župan Međimurske županije,

Molim Vas da sjednici budete nazočni, a izostanak da opravdate na telefon broj 374-116.
S poštovanjem,

PREDSJEDNIK
Mladen Novak,dipl.ing.

IZVOD IZ ZAPISNIKA SA 4. SJEDNICE SKUPŠTINE MEĐIMURSKE ŽUPANIJE (PDF)