Dobitnici nagradne igre Europskog tjedna kretanja

Datum objave: 27. rujna 2013.

Natpis nagradna igra

Izvučeni su dobitnici nagradne igre Europskog tjedna kretanja za sve koji su sudjelovali u biciklijadi „Giro di Međimurje“.

Sretni dobitnik prve nagrade, koju osigurava biciklistička trgovina i servis Bike Point Radotić, Trg E. Kvaternika 10 iz Čakovca je Robert Jambrošić iz Dekanovca koji je osvojio servis bicikla i majicu Europskog tjedna kretanja.

Dobitnici ulaznica za kupanje u Toplicama Sveti Martin i majica Europskog tjedna kretanja su:
1.    Lara Tušek (Čakovec)
2.    Ana Špiranec (Slakovec)
3.    Gordana Matić (Peklenica)
4.    Ivanka Mikac (Dekanovec)
5.    Hrvoje Krištofić (Čakovec)
6.    Ivan Nađ (Mursko Središće)
7.    Željko Matjačić (Čakovec)
8.    Marija Mihinjač (Varaždin)
9.    Emanuel Blagus (Hodošan)
10.  Biserka Vincek (Dekanovec)

Majice Europskog tjedna kretanja osvojili su:
1.    Goran Šoltić (Ivanovec)
2.    Anđelo Rašperger (Čakovec)
3.    Andreja Jakopović (Turčin)
4.    Teodor Kos (Čakovec)
5.    Stjepan Trstenjak (Dekanovec)
6.    Dražen Srša (Peklenica)
7.    Marko Krizman (Kuršanec)
8.    Miljenko Blažeka (Prelog)
9.    Milovan Pintarić (Lopatinec)
10.  Tomislav Peras (Dekanovec)

Dobitnici mogu podići svoje nagrade u Odsjeku za europske poslove, međunarodnu suradnju i regionalni razvoj u Međimurskoj županiji, Ruđera Boškovića 2 u Čakovcu. Možete nas kontaktirati na broj telefona 374-016 ili mailom: eu.info@medjimurska-zupanija.hr.

Zahvaljujemo biciklističkoj trgovini i servisu Bike Point Radotić iz Čakovca i Toplicama Sveti Martin na nagradama te svima koji su sudjelovali u biciklijadi.

Čestitke svim dobitnicima!