Posljednjeg dana stare godine, izaslanstvo Međimurske županije zapalilo je svijeće na grobu Anđelka Horvata. Zamjenik župana Horvat preminuo je u novogodišnjoj noći 2011. godine, a njegovim odlaskom u funkcioniranju izvršne vlasti u Međimurju nastala je velika praznina.
Osim na grobu, župan Ivan Perhoč i predsjednik Skupštine Međimurske županije Petar Novački posjetili su i Anđelkovu obitelj.
IMG_20121231_101103
Posljednjeg dana stare godine, izaslanstvo Međimurske županije zapalilo je svijeće na grobu Anđelka Horvata. Zamjenik župana Horvat preminuo je u novogodišnjoj noći 2011. godine, a njegovim odlaskom u funkcioniranju izvršne vlasti u Međimurju nastala je velika praznina.

Osim na grobu, župan Ivan Perhoč i predsjednik Skupštine Međimurske županije Petar Novački posjetili su i Anđelkovu obitelj.

{gallery}2013galerije/Sijecanj_2013/Horvat{/gallery}