Predavanje "Ususret EU fondovima"

Datum objave: 9. studenoga 2012.
redea-logo_1
Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u suradnji s Regionalnom razvojnom agencijom REDEA d.o.o.  organizira stručno predavanje  „Ususret EU fondovima“ koje će se održati 14. studenog 2012. godine,  u multimedijalnoj dvorani Tehnološko-inovacijskog centra Međimurje,  Bana Josipa Jelačića 22B, Čakovec, s trajanjem od 10:00 do 14:00 sati.
Stručno predavanje je namijenjeno općoj javnosti, jedinicama lokalne samouprave, organizacijama civilnog društva, obrazovnim institucijama, socijalnim partnerima, neprofitnim organizacijama i institucijama, malim i srednjim poduzećima i obrtima, industrijskom sektoru i svima ostalima koji su zainteresirani za EU fondove.

PROGRAM PREDAVANJA :

Ususret Kohezijskoj politici EU
•    Ključne razlike između EU post-pristupnih fondova i IPA-e
•    Programi EU kohezijske politike za 2013. godinu i razdoblje od 2014. do 2020. godine – uključujući budući Teritorijalni program suradnje

Mogućnosti financiranja iz EU fondova u razdoblju 2014 – 2020
•    Izabrani Tematski ciljevi EU s primjerima projekata iz zemalja članica EU
•    Novi pristupi teritorijalnom razvoju za razdoblje 2014 – 2020

Kako se pripremiti?
•    Praktične informacije o pripremi za post-pristupne fondove EU
•    Odgovorna tijela i vremenski planovi

Predavači navedenih tema su stručnjaci iz Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije i strani konzultanti.

Sudjelovanje na stručnim predavanjima možete prijaviti putem elektronske pošte  redea@redea.hr ili telefonom na 040/395-560, najkasnije 13. studenog 2012. godine.